| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 162 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční |
| Hudba: | metal, hip hop a rap |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 78 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované