| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | detektivní, dokumentární, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop, country |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, americký fotbal, ragby, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 64 do 68 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované