| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Filmy: | akční, detektivní, muzikály a hudební |
| Hudba: | 60.-80. léta, jazz |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |