| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 66 do 72 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované