| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 42 do 55 let |
| Výška: | od 152 do 170 cm |
| Váha: | od 40 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované