| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 41 do 56 let |
| Výška: | od 152 do 180 cm |
Pouze pro registrované