| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, fotografování |
| Hudba: | rock, country |
| Sporty: | fotbal, basketbal |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 59 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované