| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 51 kg |
| Koníčky: | knihy, kultura, hudba, cestování |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární, historické, horory |
| Hudba: | vážná, jazz |
| Sporty: | plavání, inline, skateboard, …, volejbal |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 65 let |
| Výška: | do 200 cm |
| Váha: | do 150 kg |