| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, příroda a procházky, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční, psychologické, historické |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, metal |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 39 let |
| Výška: | od 145 do 190 cm |
| Váha: | od 47 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované