| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 125 kg |
| Koníčky: | sport, filmy a kino, fotografování |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 34 do 52 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované