| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, hudba, cestování, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební |
| Hudba: | 60.-80. léta, country, hip hop a rap |
| Sporty: | fotbal, hokej, plavání, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |