| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | hudba, kutilství, příroda a procházky, tanec, zahrádkaření |
| Hudba: | lidová hudba |
| Kuchyně: | česká |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 52 do 62 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |