| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, sběratelství, ruční práce, tanec, jídlo |
| Hudba: | vážná, rock, metal, soul |
| Sporty: | ostatní míčové sporty, sportovní střelba |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 20 do 40 let |
| Váha: | od 50 kg |
Pouze pro registrované