| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | počítače, fotografování |
| Filmy: | dokumentární, pohádky, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená |
| Květiny: | růže, orchideje, frézie |
| Nápoj: | víno, víno, tvrdý alkohol |
| Majetek: | dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 79 let |
| Výška: | od 140 do 175 cm |
Pouze pro registrované