| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 28 do 39 let |
| Výška: | do 171 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované