| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, hudba, příroda a procházky, filmy a kino |
| Filmy: | detektivní, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované