| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | komedie, dokumentární, historické |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, krasobruslení, volejbal, ostatní míčové sporty, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, sportovní střelba, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 20 do 39 let |
| Váha: | do 80 kg |
Pouze pro registrované