| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 154 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 70 do 89 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 110 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované