| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 47 do 67 let |
| Výška: | od 156 do 168 cm |
| Váha: | od 52 do 70 kg |