| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, ruční práce, fotografování |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Barva: | červená, modrá |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Výška: | od 150 do 178 cm |
| Váha: | do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované