| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, knihy, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 168 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |
Pouze pro registrované