| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, příroda a procházky, fotografování |
| Filmy: | detektivní, psychologické, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | italská, asijská |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 36 do 46 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované