| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, jazz, soul, funk, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, plavání, inline, skateboard, …, krasobruslení, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, sportovní střelba |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 18 do 19 let |
| Výška: | od 150 do 177 cm |
| Váha: | do 55 kg |
Pouze pro registrované