| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | počítače, kultura, hudba, příroda a procházky, jídlo |
| Filmy: | akční, pohádky, historické |
| Hudba: | vážná, rock, pop, country, metal, jazz, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | volejbal, basketbal |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | červená |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | byt, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 20 do 35 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované