| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kultura, kutilství, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, tanec, jídlo |
| Filmy: | komedie, dokumentární, horory |
| Hudba: | elektronická hudba |
| Sporty: | kulturistika, fitness, plavání, lyžování a zimní sporty, sportovní střelba, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 37 let |
| Výška: | do 173 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované