| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 66 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 18 let |
| Výška: | od 165 do 167 cm |
| Váha: | od 65 do 63 kg |
Pouze pro registrované