| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Koníčky: | hudba, počítače |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, metal |
| Kuchyně: | česká, italská, mexická |
| Barva: | bílá, zelená, hnědá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 20 do 70 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 110 kg |