| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 157 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 32 let |
| Výška: | od 150 do 162 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |