| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, sportovní střelba, turistika a outdoor |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 39 do 53 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 75 kg |