| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 163 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Kuchyně: | česká, americká, středomořská |
| Barva: | bílá, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, narcisy, karafiáty, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování |
| Věk: | od 19 do 24 let |
| Výška: | od 158 do 160 cm |
| Váha: | od 70 do 80 kg |