| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, rock, pop, country |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Barva: | červená, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 75 kg |