| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 180 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Výška: | od 175 do 780 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované