| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | komedie, pohádky, westerny, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá, hnědá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 48 do 54 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |