| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární |
| Hudba: | rock, soul |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství, cestování |
| Věk: | od 63 do 67 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |