| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, sběratelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, country |
| Sporty: | cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Barva: | žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, černá |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | do 58 let |
| Výška: | do 187 cm |