| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, zahrádkaření, filmy a kino |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, běh |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, červená, černá |
| Květiny: | slunečnice |
| Nápoj: | víno, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, cestování |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 185 do 190 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované