| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření |
| Filmy: | detektivní, dokumentární, westerny, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, metal |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, černá, hnědá |
| Květiny: | luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 57 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |