| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 80 kg |