| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, metal, soul |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, víno |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, cestování |
| Věk: | od 18 do 32 let |
| Výška: | do 173 cm |
| Váha: | do 60 kg |