| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 50 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, pohádky, historické |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, vegetariánská, veganská |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | slunečnice, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 31 let |
| Výška: | od 157 do 165 cm |