| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, historické, horory, dobrodružné |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 31 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |