| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | detektivní, pohádky, science fiction |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Květiny: | růže, orchideje |
| Nápoj: | káva, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 158 do 165 cm |
| Váha: | od 47 do 65 kg |