| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Kuchyně: | italská, středomořská, vegetariánská, veganská |
| Barva: | fialová, zelená, černá |
| Květiny: | lilie |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 25 do 30 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 65 kg |