| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |