| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, filmy a kino |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 39 do 63 let |
| Výška: | od 168 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 100 kg |