| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, fotografování |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, historické, horory, dobrodružné, science fiction |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |