| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo |
| Kuchyně: | česká, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | červená, modrá, zelená |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 70 kg |