| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Hudba: | folk, rock |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal |
| Kuchyně: | vegetariánská, veganská |
| Nápoj: | čaj |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | byt, chata |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 50 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 80 kg |