| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 64 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 19 do 44 let |
| Výška: | od 150 do 184 cm |