| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | sport |
| Sporty: | cyklistika, fotbal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 32 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |